نمایشگاه کار شریف

مدرسه اشتغال در پنجمین نمایشگاه کار شریف

01:351.4K

در پنجمین نمایشگاه کاری که اسفند ماه ۹۴ برگزار شد، مدرسه اشتغال شریف هم حضور داشت و با استقبال فوق‌العاده‌ی دانشجوها و سایر افراد حاضر در نمایشگاه روبه‌رو شد. در غرفه‌ی مدرسه اشتغال طرح مدرسه و عملکردش معرفی می‌شد.

یکی از جنبه‌های مفید غرفه‌ی مدرسه این بود که نمایندگانی از شرکت‌های حامی مدرسه در غرفه حاضر می‌شدن. کسانی که از بخش منابع انسانی سازمان‌ها بودن و درباره‌ی شرکت خود و نیازهای بازار کار و محیط واقعی کسب‌‌وکار صحبت می‌کردند. مخاطبین این صحبت‌ها هم می‌تونستن سوالاشون رو بپرسن و جواب بگیرن.
در بازه‌ی چندروزه‌ی نمایشگاه کار، سه کارگاه آموزشی برگزار شد که با استقبال خوب بازدیدکنندگان همراه بود. اولین کارگاه تحت عنوان «چگونه من برای شغلم و شغلم برای من مناسب خواهد بود؟» با مربیگری خانم پریا اصلانی مشاور شغلی و مربی مهارت‌های حرفه‌ای برگزار شد.
کارگاه بعدی با حضور خانم دکتر فائزه اعرابی، مشاور مدیریت منابع انسانی، به اسم «اگر شغل می‌توانست درباره‌ی خودش حرف بزند؟ درباره‌ی خودش چه می‌گفت» برپا شد.
نهایتا آموزش آخرین کارگاه رو هم آقای دکتر نادری مشاور مدیریت منابع انسانی با عنوان «چگونه شغل مورد علاقه‌ی خود را پیدا کنیم؟» برگزار کردند.

برای جذاب‌تر شدن فضا هم یک مسابقه به اسم «بهترین خودت باش» در طول نمایشگاه در غرفه‌ی مدرسه برگزار شد. مسابقه به ‌این‌ ترتیب بود که یک سری تصاویر از استیکرهای فضای مجازی داشتیم. هرکدوم از مخاطبان یکی از این عکس‌ها رو انتخاب می‌کرد و سعی می‌کرد خودشو شبیهش کنه. اونوقت ازش در اون حالت یک عکس انداخته می‌شد و در صفحه‌ی اینستاگرام مدرسه قرار داده می‌شد. درنهایت عکسی که بیشترین لایک رو داشت برنده‌ی جایزه شد.


9 نوشته