مدرسه اشتغال دانشگاه شریف

اولین گردهمایی اساتید و مشاوران مدرسه اشتغال شریف

01:169540

این جلسه که در روز دوشنبه مورخ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ برگزار شد با صحبت‌های سرکار خانم اصلانی مشاور شغلی و مربی مهارت‌های حرفه‌ای طراح مدرسه اشتغال و سرکار خانم مهندس احمدی مدیر مدرسه اشتغال شروع شد. ایشون هدف از جلسه رو تلفیق و نزدیک کردن نظرات و رویکردها، هماهنگی بیشتر و از همه مهم‌تر معرفی اساتید به همدیگه بیان کردند.

خانم اصلانی از حاضران در جلسه خواهش کردند که خودشون رو معرفی کنند و از حوزه‌های تخصصیشون برای سایرین صحبت کنند؛ ضمنا به این موضوع هم بپردازند که مایلند در چه حوزه‌ای از مدرسه فعالیت کنند. خانم‌ها شبنم طباطبایی‌نژاد، دکتر الهام یاوری، دکتر گلاره فرهادیان، دکتر مریم نظری، فائزه اعرابی، هیلا هوشنگی و آقایان دکتر علیرضا شیری، دکتر حسین شریف، دکتر رحیم کسایی، دکتر فرشاد نادری، مهندس فرزین فردیس، مهندس حسن اطاعت، سیدرضا نیری و میلاد صابری از اساتید حاضر در این مراسم بودند.
دورهمی اساتید به منظور آشنایی هر چه بیشتر کادر آموزشی و مشاوره‌ی مدرسه اشتغال و نیز مطرح شدن دغدغه‌های اساتید برگزار شد. بعد از تموم شدن معرفی اساتید در جلسه، گفتگویی رو داشتیم که در اون هر کدوم از اساتید فراخور نگاهشون سوالاتی رو به منظور شفاف‌ شدن طرح مدرسه مطرح کردند.
افتخار می‌کنیم که به گفته‎‌ی جناب آقای مهندس فردیس (از اساتید مدرسه) کلکسیونی از بهترین معلم‌های کشور ما رو همراهی می‌کنند و نگاه‌های دقیقشون ما رو توانمندتر می‌کنه.

 


9 نوشته

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند