مراسم اختتامیه اولین دوره مدرسه اشتغال شریف


مراسم اختتامیه اولین دوره مدرسه اشتغال شریف

سه‌شنبه ششم مهرماه 1395 جشن اختتامیه‌ی اولین دوره‌ی مدرسه اشتغال شریف تو سالن جابربن‌حیان دانشکده شیمی برگزار شد. برنامه‌ریزی، کارای هماهنگی و اجرا هم به عهده‌ی خود دانشجوهای مدرسه بود. در این جشن گواهینامه‌ی پایان دوره به دانشجوها داده شد و از اساتید، مسئولین، همکاران و حامی‌های مدرسه تقدیر شد.

جلسه ارائه پروژه‌های مهارت‌آموزی


جلسه ارائه پروژه‌های مهارت‌آموزی

در گام مهارت‌آموزی برای دانشجوهای مدرسه اشتغال یک پروژه تعریف شد. از دانشجوها خواسته شد گروه‌های پنج تا هفت نفره تشکیل بدن و با توجه به دغدغه و علاقمندی‌هاشون یکی از مشکلات دانشگاه رو شناسایی کنند. هر گروه با انتخاب یک موضوع و تعریف پروژه، پنج هفته وقت داشت که راه‌حل رو پیدا و با توجه به موضوع پروژه در صورت امکان اجرا کنه. هدف از این پروژه تجربه کردن کار تیمی و یادگیری عملی بعضی مهارت‌ها بود؛ مثل مذاکره، مدیریت زمان و منابع، حل مسئله، تعامل موثر در تیم و ... دست‌وپنجه نرم کردن با این چالش‌ها باعث می‌شد بچه‌ها بتونن توانمندی‌هاشون رو به‌خوبی محک بزنند.

مدرسه اشتغال در پنجمین نمایشگاه کار شریف


مدرسه اشتغال در پنجمین نمایشگاه کار شریف

در پنجمین نمایشگاه کاری که اسفند ماه 94 برگزار شد، مدرسه اشتغال شریف هم حضور داشت و با استقبال فوق‌العاده‌ی دانشجوها و سایر افراد حاضر در نمایشگاه روبه‌رو شد. در غرفه‌ی مدرسه اشتغال طرح مدرسه و عملکردش معرفی می‌شد.

سمینار معارفه مدرسه اشتغال شریف


سمینار معارفه مدرسه اشتغال شریف

سمینار معرفی مدرسه اشتغال شریف، روز دوشنبه مورخ 27 مهرماه 1394 در سالن جابربن حیان دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی شریف در حالی برگزار گردید که سالن مملو از  دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاه و برترین سازمان‌های ایرانی و اساتید حوزه اشتغال کشور شده بود.<br>

اولین گردهمایی اساتید و مشاورین مدرسه اشتغال


اولین گردهمایی اساتید و مشاورین مدرسه اشتغال

دورهمی اساتید برای آشنایی هرچه بیشتر کادر آموزشی و مشاوره مدرسه اشتغال و همچنین مطرح شدن دغدغه‌ی اساتید برگزار شد. پس از تموم شدن معرفی در جلسه، گفت‌وگوی اساتید رو داشتیم که فراخور نگاهشون سوالاتی رو به‌منظور شفاف‌سازی و همینطور انتقاداتی رو مطرح کردند.

تعداد ردیف ها 8