همکاری با ما


مدرسه اشتغال شریف یکی از زیرمجموعه‌های مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف هست که از سال 1394 تاسیس شده. هدف از ایجاد مدرسه اینه که بتونه فاصله‌ی بازار کار و دانشگاه‌ها رو کم کنه. به این صورت که مدرسه به دانشجوها کمک میکنه تا بتونن شغل مناسبشون رو پیدا کنن و با آمادگی بیشتری وارد محیط کار بشن. برای اینکه بتونیم به این هدف برسیم از چند گروه کمک می‌گیریم.
 

اساتید
یکی از این گروه‌ها اساتید مدرسه هستن که بر مبنای برنامه آموزشی مدرسه به دانشجوها آموزش میدن تا بتونن مسیر درست خودشونو پیدا کنن، مشکلاتشونو حل کنن و آماده شن تا به صورت جدی وارد دنیای کسب و کار بشن. برای اینکه بتونیم دانشجوهای بیشتر و آموزش بهتری تو مدرسه داشته باشیم نیاز به حضور اساتید بیشتری هست. تا بتونیم کارمونو با کمیت و کیفیت بهتری ارائه کنیم.
اگر دوست دارید به ما بپویندید این فرم رو تکمیل بفرمایید.
 

شرکت‌ها، سازمان‌ها و حامیان مدرسه
گروه بعدی سازمان‌ها و حامی‌های مدرسه هستند که برای کارآموخته‌های مدرسه  فضایی رو فراهم می‌کنن تا گام کارآموزیشون رو بهتر بگذرونن و تجربه‌ی واقعی در سازمانشون رو داشته باشن. انتهای این دوره هر سازمانی درصورتی که تمایل داشته باشه می‌تونه از بین همین کارآموخته‌ها جذب نیرو داشته باشه. اگه سازمان‌های بیشتری رو کنار خودمون داشته باشیم به کمکشون می‌تونیم محیط مناسب‌تری رو برای کارآموخته‌های بیشتری فراهم کنیم و حامی‌ها هم می‌تونن از نیروی کار بهتری بهره‌مند بشن.

اگر دوست دارید به ما بپویندید این فرم رو تکمیل بفرمایید.
 

تیم اجرایی
گروه سوم تیم اجرایی مدرسه هست. این تیم به مدرسه کمک میکنه تا برنامه‌هاشو به خوبی اجرا کنه. مثل هماهنگی برای موارد مختلف و برگزاری کلاس‌ها و رویداد‌ها و ... . ما به خاطر حجم بالای کاری از کسانی که بخوان به این تیم ملحق بشن به گرمی استقبال می‌کنیم تا بتونیم بهتر به هدفی که داریم برسیم.

اگر دوست دارید به ما بپویندید این فرم رو تکمیل بفرمایید.